Sünnipäev Segasummalas nõid Anna Skugeniga - Laste sünnipäevad ja õuealaga mängutuba Kristiines - Segasummala % %
1591
post-template-default,single,single-post,postid-1591,single-format-standard,everest-forms-no-js,ajax_updown,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1990

Sünnipäev Segasummalas nõid Anna Skugeniga

Sünnipäev Segasummalas nõid Anna Skugeniga

 

Mängujuhi  suunatud tegevused teevad Segasummala peod erinevateks teiste mängutubade pidudest. Kavad on mängulised, muusikalised ja huvitavad. Lapsed saavad arendada nii liikumist kui laulmist.

Anna Skugen on üks vahva nõid :). Kõigepealt korraldab ta lastele vahva muusikalise meelelahutuse, kus kõlavad tuntud lastelaulud. Esiteks kõlab Anna Skugeni peolaul – lapsed saavad kaasa laulda ja tantsida koos teiste nõidadega. Siis äkki võlub nöid lumepallid ja algab lõbus lumesõda. Siis saab iga laps mullitajaga puhuda suuri mulle, väikseid mulle toreda mullilaulu saatel. Edasi tulevad vana tuntud laulumäng –  hea tuju laul ja meeleolukas Anna Skugeni sõprade võimlemismäng. Lõpuks on liikumismäng – tantsi ja külmu tuntud tibutantsu saatel.

Teine osa on võistlusmäng, kus lapsed võistlevad hüppamise, palli viske, veeretamise ja nöörilkõndimise osavuses, hüppavad kotis ja jooksevad. Neid mänge saab edukalt läbi viia õues nii suvel kui talvel.

Anna Skugeni pidu on Segasummalas kõige populaarsem ja lastele meeldib see väga.

Vaata täispikka videot https://www.facebook.com/segasummala.ee/videos/568323340344120/