Sünnipäev nõid Anna Skugeniga - Laste sünnipäevad ja õuealaga mängutuba Kristiines - Segasummala % %
1591
post-template-default,single,single-post,postid-1591,single-format-standard,everest-forms-no-js,ajax_updown,page_not_loaded,,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-1990,elementor-page elementor-page-1591

Sünnipäev nõid Anna Skugeniga

Sünnipäev nõid Anna Skugeniga

Mängujuhi  suunatud tegevused teevad Laululinnu peod erinevateks teiste mängutubade pidudest. Kavad on mängulised, muusikalised ja huvitavad. Lapsed saavad arendada nii liikumist kui laulmist.

Anna Skugen on üks vahva nõid :). Kõigepealt korraldab ta lastele vahva muusikalise meelelahutuse, kus kõlavad tuntud lastelaulud. Esiteks kõlab Anna Skugeni peolaul – lapsed saavad kaasa laulda ja tantsida koos teiste nõidadega. Siis äkki võlub nöid lumepallid ja algab lõbus lumesõda. Siis saab iga laps mullitajaga puhuda suuri mulle, väikseid mulle toreda mullilaulu saatel. Edasi tulevad vana tuntud laulumäng –  hea tuju laul ja meeleolukas Anna Skugeni sõprade võimlemismäng.

Lõpuks võlub nõid kõik lapsed korda mööda hiigelmulli sisse, mängib õhupallitennist ja korraldab korraliku mullipeo.

Suurematele lastele meeldivad väga  võistlusmängud, kus lapsed võistlevad hüppamise, palli viske, veeretamise ja nöörilkõndimise osavuses, hüppavad kotis ja jooksevad. Neid mänge saab edukalt läbi viia õues nii suvel kui talvel.

Vaata täispikka videot https://www.facebook.com/segasummala.ee/videos/568323340344120/